Guatemala novinky robot jazdu

- Oct 23, 2017-

NaRepubliky z Guatemala(Španielčina:República de Guatemala), je krajina vStredná AmerikaohraničenýMexikona severe a západe, Tichého oceánu z juhozápaduBelizena severovýchode, Karibiku na východ,Hondurasna východe aSalvádorna juhovýchode. S odhadovaným počtom obyvateľov približne 16,6 miliónov, je to najľudnatejší štát v strednej America.Almost polovica populácie sú v Guatemala City. Čo je hlavné mesto Guatemala. Ako sa ekonomika vyvíja, Guatemala trhu sa rýchlo rozvíjajú. Teraz v Oakland Mall Guatemala, druh veľmi atraktívne zábavy na koni roboty stali veľmi teplé a populárne v tejto nákupné centrum. Niektorí hráči s deti túžia mať vodičské Tento robot. Dokonca to trvá 1 hodinu a čakajú.


Prečo je to tak populárne teraz? Podľa informácií z China veľkoobchod, ktorý produkoval tento roboty (Guangzhou Huaqin ihrisko vybavenie Co., Ltd), tento robot sa stáva celosvetovo populárny, keď sa objaví v akejkoľvek countries.such ako USA, Brazília, Španielsko, Južná Kórea, Japonsko. Vietnam.Australia.now Huaqin je rozšírenie trhov v mnohých krajinách. Je to agresívne dodávateľ zábavné jazdí od mesta Guangzhou, Čína. Teraz le bar car, robot jazdu, Magic koňoch vesmírnej lode nafukovacie nárazníka auta projekt pôsobí v Guatemale až teraz.

 

Kvôli rýchlo priznania najväčší mall podnikania vlastníka v Guatemale je veľmi šťastný, že zdieľať video z jeho site.the zákazníkovi dať vysoké hodnotenie Huaqin výrobkov, kontrola odkaz na video:https://youtu.be/USe3I7eVOQs

 

Majiteľ firmy zábavný získať 15 roboty a 6 le bar auto prevádzkované každý deň v rozličných nákupného centra v Guatemala.Now majiteľ firmy hľadá viac noviniek od spoločnosti huaqin, aby sa firma rozšírila. On je 100% istý, že Huaqin výrobky sú najlepšie pre komerčné plaza a nákupných centier projektov a dobré po predajný servis je aj ponúkaná.

 

Posledné slovo sa dostať z Huaqin, a on súhlasí oveľa.

 

Zníženie zákazníka obavy a problémy, prinášajú najväčší prínos pre zákazníka.

Najzaujímavejšie výrobky, výrobky najvyššej kvality, potom si vybrať u nás!

1.jpg