Wenzhou Cangnan County Longgang Mesto bohatstvo Plaza, ľudia chcú hrať Huaqin zábavné zariadenia

- Jun 14, 2018-

Zhejiang Wenzhou Cangnan kraj je turistické mesto, so zlatými plážami, farebné ostrovné útesy, hory a rieky, staré dediny a ďalšie scénické miesta. Mesto Longgang patrí do oblasti Cangnan a je veľkým mestom s počtom obyvateľov viac ako 400 000 obyvateľov. Longgang Town Fortune Plaza má veľmi veľkú dennú prevádzku s cieľom lepšie obohatiť zábavné aktivity ľudí na Fortune Plaza, operátori špeciálne zakúpili množstvo zábavných zariadení z Guangzhou Huaqin Amusement Equipment Co., Ltd. (skratka: Huaqin Amusement). , aby ľudia na námestí žili farebný život.

81697277414.jpg

Huaqin Zábava je profesionálny výrobca rôznych druhov zábavných zariadení. Od svojho založenia sa spoločnosť rozhodla byť lídrom v zábavnom zariadení. Po viac ako desiatich rokoch tvrdej práce, Huaqin Amusement nielenže pochádza z výrobnej škály výrobku, ale aj od celkového predaja. Akcie sú ďaleko pred partnerskými spoločnosťami.

Najmä v roku 2016, samozvaný hudobný lebar auto Luxusná verzia (teraz registrovaná národná ochranná známka značky), ročné zásielky dosiahli desiatky tisíc jednotiek, zábavný park Iron Man, Prince Motorbike tiež vezme prevažnú časť tovaru. Z výrobkov Hua Qin na služby Hua Qin to všetko odráža ducha Hua Qin.

Príchod produktov, od dizajnu a výroby až po trh, je dôsledne vypracovaný a testovaný opakovane a snaží sa minimalizovať chyby produktu.

140d2.jpg

Prevádzkovateľ zábavného zariadenia na Fortune Plaza v Longgang Town, okrese Cangnan, Wenzhou, provincia Zhejiang, po mnohých vyšetrovaniach a otestovaní továren v továrni, sa rozhodol kúpiť niekoľko peších plazov robotov, šťastných áut a viacerých motocyklov z Hua Qin , V našej popredajnej službe sledovania sme sa dozvedeli, že operátori sú veľmi ocenení za naše zábavné vybavenie, spätnú väzbu na prevádzkové podmienky v reálnom čase a zdôrazňujú "verím, že Huaqin". Fráza "Verím, že Huaqin" je najvyšším hodnotením našich zákazníkov. Nie je to len hnaciu silu, na ktorej sme vždy trvali, ale aj vieru, ktorú trváme na najlepších produktoch.

140d1.jpg

Ďalšie informácie uvítajte.