Čo je zábavný park Rides Go Kart?

- Oct 12, 2020-

Vôbec prvá motokára bola vytvorená Art Ingelsom v Los Angeles a jeho susedom Lou Borelli v roku 1956. A prvé oficiálne organizované preteky sa uskutočnili s niekoľkými desiatkami domácich strojov v roku 1957 na parkovisku známej Rose Bowl v Pasadena.

Odhaduje sa, že za posledné polstoročie viac ako 1,6 miliárd ľudí na celom svete závodilo s motokárami na nejakej úrovni (zábavné parky, kryté motokárové dráhy a organizované profesionálne preteky). Pretože popularita zábavných parkov vedie na motokárach, stala sa horúcou položkou a je dobré, aby sme o tom obaja vedeli viac.

未标题-1_01


Jazdy v zábavnom parku sú motokáry,nazývané tiež motokáry alebo závodné motokáry. Je to druh závodných hier v zábavnom parku, lunapark, detské ihrisko, nákupné centrum, fitnes a zábavné centrum atď. Môžu byťrozdelené na elektrické motokáry a plynové motokáry podľa typu pohonu.

Všeobecne povedané, Elektrická motokára je typ motokáry poháňanej elektrickými motormi a batériami, na rozdiel od tradičného benzínového motora.Elektrické motokáry sú väčšinou určené na rekreačné použitie, aj keď sú ponúkané aj výkonné modely pre vážnejšie preteky motokár.

未标题-1_21


AnášMotokár XUANFENGje čisto elektrická zábavná karta, ľahko ovládateľná a ľahko použiteľná jedinečný driftový dizajn. Najskôr si zapnite bezpečnostný pás, šliapnutím na pedál akcelerátora pohnite strojom, uvoľnite plyn a rýchlo zabrzdite, aby ste dosiahli zážitok z driftu. Čo viac'24V 500W Výkonný motorje superodolný proti opotrebovaniuaľahká manipulácia s rôznymi stavmi vozovky.

新闻_03


Ďakujeme za prečítanie tohto článku. Ak chcete získať ďalšie informácie a podrobnosti o priemysle zábavných strojov, prosímklikniteZábavné vedomosti.