Aký druh zábavného chôdze robot je odolnejší?

- Aug 10, 2019-

S rozvíjajúcim sa zábavným programom sa zábavný chôdzový robot stal stále populárnejším vďaka bezprecedentnému a atraktívnemu modelu. Viac a viac majiteľov zábavných parkov chce kúpiť zábavný chôdzový robot, aby bol ich zábavný park jedinečný.

 

微信图片_20180921102039.jpg

Zábavný kráčací robot


kiddie riding robot 3.jpg

Detský chodiaci robot

 Existuje teda mätúca otázka - aký druh zábavného robota na chodenie je trvanlivejší?

Chcete dostať odpoveď? No tak! Povedzme vám odpoveď!

 

1. Silný materiál zo sklenených vlákien

Ako vieme, že plast je jedným z dôležitých materiálov na výrobu zábavných strojov. Prečo výrobcovia zábavných zariadení nepoužívajú plasty na výrobu zábavných robotov?   

Z obrázku vidíme, že zábavný chôdzny robot je jedným z druhov humanoidných herných automatov. Silný materiál tela je pre neho veľmi dôležitý, aby uniesol váhu hráčov alebo všetky typy úderov.

 

Z hľadiska chemického materiálu je plastom polymérna živica a FRP je epoxidová živica zo sklenených vlákien. Takže sklolaminát je silnejší ako plast, ktorý znáša všetky druhy zrážok a váhu hráčov.

  

2. Kov

Kov je tiež kľúčovým materiálom pre výrobu zábavných automatov, pretože kov, nehrdzavejúca oceľ s vysokoteplotnou farbou je odolnejšia ako pôvodná oceľ, pretože nehrdzavejúca oceľ s vysokoteplotnou farbou im bráni v hrdzavení.

 

3. Vodotesné LED svetlá

Ako vieme, že na zábavnom chôdzi robota existujú farebné svetlá, ktoré ho robia atraktívnejším. Pre farebné svetlá existujú 2 druhy farebných svetiel - vodotesné LED svetlá a obyčajný svetelný zväzok.

Bežný zväzok svetla je najprimitívnejším svetlom na trhu.

LED svetlo je polovodičový materiál, ktorý je utesnený epoxidovou živicou, ktorá chráni drôt vnútorného jadra. Nakoniec je nainštalované vonkajšie puzdro, takže antivibračný a vodotesný výkon LED žiarovky je dobrý.

 

4. Zábavný robot s radarovými snímačmi

Pre niektorých podnikateľov, ktorí sa venujú zábavnej činnosti na začiatku. Nie sú oboznámení s funkciou radarových snímačov zábavného robota. Radarové senzory dokážu zistiť prekážku a fungovať ako brzdový asistent, čo vám môže pomôcť vyhnúť sa nárazom a chrániť celý stroj ,

 

5. Hala značky motor

Ako vieme, súčasť vybavenia značky Hall je veľmi známa vďaka svojej vysokej kvalite, ako je napríklad Hall motor a joystick Hall. Hlavný motor sa používa na motivovanie kolesa k otáčaniu tak, aby sa zábavný stroj mohol pohybovať vpred, vzad alebo v rotácii.

 

6. LCD obrazovka

Niektorí majitelia zábavných parkov si myslia, že obrazovka LCD nie je pre zábavného chôdze robota zbytočná. Je však veľmi dôležité vybaviť obrazovku LCD. Pretože na obrazovke LCD sa zobrazuje nastavenie pozadia, ako napríklad elektrická energia batérie, hlasitosť zvuku, rýchlosť a Accounting.with LCD screen, to je veľmi pohodlné, ktoré vám pomôžu urobiť údržbu pre zábavné chodiaci robot, ktorý bude chodiť robot pracovať pre dlhšiu životnosť.


Okrem kvality zábavného chôdzneho robota je údržba kľúčovým faktorom na predĺženie času práce robota.

Pri používaní zábavného chôdze robota existuje niekoľko tipov na údržbu.

(1) Používanie zábavného chôdze na plochej, tvrdej a suchej podlahe. Ak ju majitelia zábavného parku položia na nerovnú alebo vlhkú podlahu, poškodia ich kolesá.

(2) Použitie zábavného kráčajúceho robota po úplnom nabití. Ak sa pri plnom nabití pre zábavný kráčací robot stane batériami dobre fungujúcimi a bude mať dlhšiu životnosť.

(3) Pravidelná prehliadka. Pravidelná prehliadka častí zábavného chôdze robota, ako sú batérie, motor a kolesá motora. Vieme, že zábavný chodiaci robot je poháňaný kolesami. Navrhuje sa, aby majitelia zábavných parkov pravidelne čistili kolesá, vďaka čomu sa kolesá dostanú do dobrého stavu a budú pracovať dlhšie.

 

Z toho, čo už bolo spomenuté, získate body toho, aký druh zábavného robota na chodenie je trvanlivejší?

Vďaka za prečítanie !

Ak chcete získať viac informácií o zábave, kliknite na Informácie o zábave .