Aký druh podlahy je možné hrať Walking Robota?

- Aug 07, 2019-

Vďaka intenzívnemu rozvoju zábavnej rady sa modely zábavných strojov stávajú rozmanitými. Kráčací robot je jedným z najobľúbenejších zábavných automatov na zábavnom trhu. Viac a viac majiteľov zábavných parkov by chcelo rozšíriť svoju činnosť v oblasti zábavy doplnením atraktívneho kráčajúceho robota.

 

Túto otázku má teda stále viac a viac bežcov zábavných parkov - Na aký druh podlahy sa môže hrať chodiaci robot?

 

Za normálnych okolností sa zábavný kráčajúci robot môže hrať na plochej, tvrdej a suchej podlahe, vrátane keramickej podlahy, drevenej podlahy, cementovej podlahy a dlažby.

Ukážeme vám video!

 

Prečo je možné hrať zábavného robota na rovnej, tvrdej a suchej podlahe?

Zábavný kráčací robot je väčšinou ako ľudský model a kráčajú okolo svojich okrúhlych kolies. Ak podlaha nie je rovná a tvrdá, ľahko sa poškodia kolesá alebo sa dokonca urobia dlaždicami dole, čo prispeje k strate bežcov zábavného parku alebo k nehode hráčov.

 

okrem toho je zábavný chôdzový robot napájaný z batérie a je vyrobený z mnohých elektrických častí. Batéria a elektrická časť by mali byť chránené pred vlhkosťou. Ak je batéria vždy vystavená vlhkému prostrediu, ktoré poškodí batériu. Čo je viac, ak sa elektrické časti dotknú vo vode alebo vo vlhkej podlahe, je pre nich ľahké zhrdzaviť rozbitého chodiaceho robota.

 

Takže z toho, čo už bolo spomenuté, viete, aký typ podlahového zábavného robota je možné hrať?

Ďakujeme za prečítanie a sledovanie1

Ak chcete získať viac podrobností o zábavných programoch, kliknite na Zábavné vedomosti .