Aké druhy nárazník auta je najobľúbenejšie teraz?

- Jun 28, 2019-

Ako vieme, nárazníkové auto je poháňané elektrinou. Všeobecne povedané, existujú dva druhy prúdovej formy - striedavý prúd (AC) a jednosmerný prúd (DC).


K dispozícii je jeden druh elektrického nárazníka auta prevádzkované AC-sky čistý elektrický nárazník auto a podlahové siete elektrického nárazníka auta.

 

Tento druh nárazníka auta je najprimitívnejšie nárazník auto na začiatku zábavného trhu nárazníkov automobilov. V skoršej dobe zábavného trhu, technológia batérie nárazníka auta neboli vyvinuté pre stupeň zrelosti.Sky čisté nárazník auto a podlahové siete nárazník auto boli veľmi populárne na medzinárodnom trhu.

 

Pri použití neba čistý nárazník auta alebo podlahy čistý nárazník auto, majitelia zábavného parku, aby sa veľká zmena ich hracie plochy, musia urobiť sériu elektrických drôtov pre pripojenie neba siete alebo podlahy čistý nárazník auta. Elektrické nárazníkové auto a podlahové sieťové elektrické nárazníkové vozidlo môže byť prevádzkované bez batérií, ale zaberá veľa nákladov na údržbu rôznych elektrických vodičov. Okrem toho, ak je v zábavnom parku výpadok elektrického prúdu, nemôže fungovať žiadna sieť na oblohe alebo elektrické siete.

 

 

S rozvojom technológie batérií, väčšina výrobcov zmeniť svoje výrobné technológie a postupy, s použitím batérie ako moc elektrickej nárazník auta.So DC elektrické nárazník auta - batérie elektrické nárazník auta sa stali viac a viac populárne v medzinárodnom zábavnom trhu.

remote-control-bumper-car-baterry-car-for55556846935

Ak chcete, ako majiteľ zábavného parku, kúpiť nárazník, môžete vidieť, že akumulátorové nárazník auto je horúcou položkou všade.

Ako jedna z kategórií v zábavnom stroji na trhu, batéria poháňa nárazník auto obsahuje gumové nárazník auto a nafukovacie nárazník auta. Ľudia sa budú cítiť vzrušujúce a šťastie, keď narazí na batérie nárazníka auta. môžu pociťovať pocit tvárou v tvár a zažiť radosť z úderu.

3

Môžu hrať v určenej oblasti bez akýchkoľvek elektrických vodičov tak, aby ich špecifikovaná oblasť nebrali príliš veľa nákladov na údržbu. Ak sa v zábavnom parku vyskytne náhla situácia, ktorá môže nastať v tejto nešťastnej situácii. dobrý pracovný poriadok pre bežcov zábavného parku.

 

O cieľových hráčov, niektorí majitelia zábavného parku zastávajú názor, že batérie nárazník auta len prilákať deti, si neuvedomujú, že rodičia by tiež chceli hrať nárazník auto so svojimi deťmi.

 

Takže sú tu autá s nárazníkom - dospelý akumulátorový nárazník a rodičia-deti batéria nárazník auto stále viac a viac populárne v zábavnom trhu.

 

Dospelý batéria nárazník auto je jeden druh nárazníka auta s väčšou veľkosťou.Adult môže hrať so svojimi priateľmi.

太空1代2

Rodičia-batéria nárazník auto je jeden druh nárazníka auta s 2 miestami - 1 miesto pre matku alebo otca, ďalšie pre dieťa.It riadiť elektrický nárazník auto sedením spolu.

双人碰碰车

Vďaka za skenovanie článku z Guangzhou Huaqin Playground Equipment Company .

Ak chcete získať viac informácií o zábavnom trhu, kliknite na webovú stránku: https://www.amusement-ride.com/newslist-1

Získate viac užitočných informácií, ktoré chcete získať.