Aký hlavný materiál sa používa na zábavné zábavné auto?

- Dec 11, 2019-

Zábavné šťastné auto sa skladá hlavne z dvoch veľkých kolies a dvojitých sedadiel plus nárazníkových zábran na oboch stranách, čo je jeho tvarová kombinácia.


Huaqin happy car ride

a. Dvojité koleso: vo všeobecnosti sú dve veľké kolesá dobrého šťastného automobilu vyrobené z polyuretánu, ktorý sa nazýva polyuretán. Je to všeobecné označenie makromolekulárnych zlúčenín obsahujúcich opakované karbamátové skupiny v hlavnom reťazci. Tvorí sa pridaním organických diizokyanátov alebo polyizokyanátov a dihydroxy alebo polyhydroxyzlúčenín. Polyuretánové materiály môžu nahradiť gumu, plast, nylon atď. Pre letisko, hotel, stavebné materiály, automobilový závod, uhoľnú baňu, cementáreň, starší byt, vilu, terénne úpravy, farebné kamenné umenie, park atď. Odolnosť proti opotrebeniu je veľmi dobrá , takže z tohto materiálu sú vyrobené dve kolesá kvalitného šťastného automobilu.


b. Dvojité kreslo: zábava šťastného automobilu spočíva v hojdačke celého vozidla, čo dáva ľuďom pocit lietania a dynamickej stimulácie. Jeho dvojitá stolička je špeciálne navrhnutá s bezpečnostným pásom, ktorý ľuďom poskytuje pohodlné a elastické potešenie.


c. Crash bariéra: Z dôvodu bezpečnosti je potrebná bariéra nárazu na oboch stranách kolesa. Z akého materiálu je vyrobená dobrá bariéra proti nárazu? Ako už názov napovedá, hlavnou funkciou bariéry proti nárazu je navrhnúť na zabránenie kolíziám. Dobré zvodidlá sú vyrobené z vysokokvalitnej FRP. Plasty vystužené sklenými vláknami (FRP), tiež známe ako GFRP, sa všeobecne vzťahujú na nenasýtený polyester, epoxidovú živicu a fenolovú živicu vystuženú sklenenými vláknami. Vystužené plasty so sklenenými vláknami alebo ich výrobky ako vystužovacie materiály sa nazývajú plasty vystužené sklenenými vláknami alebo plasty vystužené sklenými vláknami. Kvôli rôznym použitým druhom živice sa nazýva plasty vystužené polyesterovými sklovými vláknami, plasty vystužené epoxidovými sklovými vláknami a plasty vystužené sklenenými vláknami. Ľahký a tvrdý, nevodivý, stabilný výkon, vysoká mechanická pevnosť, menšia recyklácia, odolnosť proti korózii. Môže nahradiť oceľ na výrobu častí strojov, automobilov, plášťov lodí atď.


Okrem toho, čo sme spomenuli vyššie, je všeobecný materiál používaný pre šťastné auto a toto je podrobný materiál o zábavnom automobile Huaqin


Lebar car leswing car moonwalk happy car


Po prvé, akryl sa používa dovážaný akrylový materiál, vysoká priehľadnosť. Strana je navrhnutá s rezbou, polkruh na kolese je vyrobený z akrylu a povrch je ošetrený farbou na pečenie, ktorá je trvanlivá na slnku a nemení farbu.


Po druhé, všetok hardvér je vyrobený z vysokoteplotnej pečiacej farby a nehrdzavejúcej ocele a všetky vonkajšie upevňovacie skrutky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, trvanlivé a nikdy hrdzavé.


Po tretie, Južná Kórea dovážala olovenú batériu Huaqin s prispôsobenou kapacitou 12v40a . Celkom dva .

Po štvrté, doska plošných spojov je nezávisle vyvinutá a riadená mikropočítačom STM32.


Po piate, kolíska sa dováža z kolískovej haly s uhlom 360 stupňov.

Po šieste, reproduktor je prispôsobený vysokými a nízkymi rozstupmi duálnych reproduktorov so spoločnosťou Philips


Po siedme, motorové koleso sa dováža z Taiwanu s výkonom 120 W, celkom dve


Konečne sa svetelný pás LED a svetelná tabuľa dovážali od spoločnosti Philips


Ďakujeme za vaše prečítanie!

Ak chcete získať viac podrobností o zábavnom autom alebo zábavnom trhu, kliknite na Zábavné vedomosti .