Na čom záleží pozornosť pri nákupe zábavného detského robota?

- Nov 09, 2019-

Ak chcete obchodníkovi v oblasti zábavy, mali by ste pri nákupe detského robota Kiddie vziať do úvahy oveľa viac vecí? Na čom záleží pri kúpe jazdy detského robota? Tu je niekoľko návrhov, ktoré by ste mali vziať do úvahy:

Po prvé, nabitie robota nenabíjajte znova a znova . Nabíjať ju môžete iba vtedy, keď je k dispozícii iba málo energie. Alebo sa batérie poškodia a v krátkom čase sa vyčerpajú. A ak sa zábavný chôdzny robot nenabíja po dobu 8 až 10 hodín, nielenže ho prinúti pracovať v krátkom čase, ale tiež poškodí batériu a skráti životnosť batérie.

Po druhé, nepreťažujte sa . Každá jazda s robotom má svoju nosnosť. Niektoré prechádzky s robotom môžu pojať iba jednu osobu a niektoré roboty môžu pojať dve osoby , nepreťažujte ich, pretože jazdy robotov sa rýchlo poškodia. Vážnejšia vec je, že cestujúci na jazde budú nebezpeční.

walking iron robot.png

VYHĽADÁVACÍ ROBOT IRON MAN


微信图片_20190927113801.png

KIDDIE ROBOT RIDES


 

V neposlednom rade venujte pozornosť veku hráča. Nie príliš mladý na to, aby šoféroval chodiaci robot. Deti do 4 rokov by mali sprevádzať rodičia. Nemôžu ovládať jazdu zábavného robota sami.

 

Huaqin Zábavné vybavenie, Ltd je popredným výrobcom vychádzkových robotov v Číne. Máme pre vás široký výber vychádzok zábavných robotov. Vitajte na nákup zábavy Robot jazda s rôznymi farbami a modelmi z našej spoločnosti!

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na tlačidlo OK   Zábavné znalosti .