Ktorý vek je najlepší na hranie zábavného robota?

- Nov 01, 2019-


Zábavné centrum je akýmsi rekreačným miestom poskytujúcim zábavu ľuďom. V zábavnom stredisku sa nachádza množstvo zábavných predmetov, ako je chôdza s robotom, kolotoč, detský motocykel, nárazník a podobne.


图片


Ako vieme, kráčajúci robot je nevyhnutnou súčasťou zábavného parku. Nezáleží na tom, či by deti alebo dospelí chceli hrať zábavný robot na chôdzi.


Viete, ktorý detský vek je najlepší na hranie chôdze robota? Niektorí majitelia zábavných centier uviedli, že kráčajúci robot je k dispozícii pre všetky vekové kategórie, ak hráči chcú hrať. Bude to však mať za následok nehodu, pretože deti sú príliš malé na to, aby mohli hrať chodiaceho robota.


Aký vek je teda najlepší na hranie chôdze robota? Odpoveď znie:

V prípade mini zábavného robota je k dispozícii mini detský robot od veku 5 rokov. Výška detí by však mala byť viac ako 110 cm. Pretože pri hraní musia byť deti vyššie ako chodiaci robot, aby boli zreteľne vpredu, aby sa zabránilo prekážkam alebo iným nehodám.微信图片_20190927113801Pre ďalšieho zábavného robota s väčšou veľkosťou , ktorý je 1630 * 1250 * 2350 mm, môže pojať 2 hráči. A pretože je dosť vysoká, dáva hráčom zábavné a vzrušujúce. Nevyžaduje sa výška a váha hráča, je vhodná pre viac ako 6 rokov.图片V súlade s tým by mal byť vek detí na hranie zábavného robota na hranie porovnávaný s zábavným robotom na prechádzky rôznej veľkosti.


Takže ako majiteľ inteligentného zábavného parku, ako ste vy, máte predstavu o tom, ktorý vek detí je najlepší na hranie chodiaceho robota?


Ďakujeme za návštevu tohto článku od používateľa   Spoločnosť Guangzhou Huaqin Playground Equipment Company.