Ktorý vek je najlepšie hrať Bumper Bumper Car?

- Jul 08, 2019-

Zábavné centrum je druh rekreačného miesta poskytujúceho zábavu ľuďom. Existujú rôzne zábavné predmety v zábavnom stredisku, ako je nárazník auto, kolotoč, detský motocykel, chodiaci robot, a tak ďalej.

 

BUMPER CARS (MX225) Ako vieme, že batéria nárazník auto je potrebné položky v zábavnom parku. Väčšina hráčov by chcela hrať batérie nárazníka auto pre zábavu bez ohľadu na deti alebo dospelých.

 

Viete, ktorý vek detí je najvhodnejší na hranie nárazníka s batériou? Niektorí majitelia zábavných centier uviedli, že nárazníkové auto na batérie je k dispozícii pre každý vek, ak chcú hráči hrať. To však bude mať za následok nehodu, pretože deti sú príliš mladé na to, aby držali autobazarové nárazníky.

 

Ktorý vek detí je najlepšie hrať auto na nárazníku s batériou?

 

Pre nárazníkové auto s batériou je vek detí od 6 do 12 rokov k dispozícii na hranie nárazníkov a rôzne vekové kategórie sú prispôsobené pre rôzne nárazníkové vozidlá s rôznymi rozmermi.

 

Pre vek od 6 do 8 rokov, deti sú veľmi mladé, sú vhodné na hranie detského batériového nárazníka s atraktívnym karikatúrnym modelom a pomalou rýchlosťou.

 

蛋糕3


Ďalší veľký veľkokapacitný akumulátorový nárazník, vhodný pre deti od 8 do 14 rokov. Ako napríklad niektoré nafukovacie batérie UFO prevádzkované nárazník automobilov , ktorých veľkosť je 140 * 140 * 120 cm, čo hráčov zábavné a vzrušujúce zážitok.

太空飞船儿童版-四色_conew1

V súčasnej dobe existuje niekoľko Kid-materskej batérie na nárazníku auto, ktoré možno hrať 6-12 rokov staré deti a ich rodičia. K dispozícii sú 2 miesta pre hráčov, 1 pre dieťa a druhý pre rodičov.

蓝色色

Normálny, vek detí pre hranie batérie nárazníka auto je 6-12 rokov a vek detí by mala byť uzavretá s rôznymi veľkosťami batérie na nárazník auto.

 

Takže ako inteligentný majiteľ zábavného parku, ako ste vy, dostanete bod, ktorý vek detí je najlepší na hranie nárazníka automobilu?

Vďaka za návštevu článku z Guangzhou Huaqin ihrisko zariadenia Company .