Ktorý nabíjací konektor a nabíjačka je najlepší pre zábavných robotov?

- Nov 02, 2019-


S jedinečným a atraktívnym modelom si čoraz viac majiteľov zábavných parkov kupuje zábavný chôdzový robot pre svoje zábavné alebo zábavné parky, aby získali vyššie príjmy.


A pri použití zábavného chôdze robota, je veľmi dôležité mať za ne plné poplatky. Ako je všetkým známe, doba nabíjania a nabíjačka sú pre batériu životne dôležité.

Niektorí výrobcovia by sa teda opýtali, ktorá nabíjačka a nabíjacia zástrčka je pre zábavného robota pre chodcov najlepšia? Odpoveď znie:


Nabíjačka z hliníkovej zliatiny je vhodnejšia pre zábavných robotov ako pre plastové nabíjačky. Pretože nabíjačka z hliníkovej zliatiny je bezpečná bez rizika spálenia, po úplnom nabití sa nabíjačka prestane automaticky nabíjať, aby sa ochránila a udržala životnosť batérie . Naopak, plastové nabíjačky náchylné na horenie, ak je pod vysokým napätím.

微信图片_20191101184758.jpg


Aluminu m zliatinová nabíjačka


微信图片_20191101185155.png

plastové nabíjačkyPre leteckú zástrčku je lepšie mať skrutku. Potom sa počas nabíjania skrutka utiahne . Je bezpečnejšie, ak sa niektorá noha dotýka nabíjacieho drôtu. A 100% sľub zabrániť skratke pri nabíjaní. Ak používa normálnu zástrčku, je tu riziko pripojenia nabíjacej zástrčky a počas nabíjania môže niekedy spôsobiť skratku.


图片


图片Naučili ste sa to? Ďakujeme za prečítanie tohto článku.

Ak chcete získať viac informácií o zábavných znalostiach, kliknite na Zábavné vedomosti .