Ktorá farba chodiaceho robota je najlepším predajom?

- Oct 18, 2019-

Podľa prieskumu britských a fínskych vedcov v poslednom čase táto farba výrazne ovplyvňuje emócie ľudí. Farba pôsobí na zmysly ľudí, stimuluje ich nervy a potom má vplyv na emočnú psychológiu. V súčasnosti sú ľudia čoraz viac ovplyvňovaní farbou. Domový dizajn venuje pozornosť zladeniu farieb a odtieňa, rovnako ako majiteľ zábavného parku. Niektorí hovoria: niektoré farby stimulujú chuť k jedlu. Farby môžu zároveň zvýšiť túžbu ľudí po konzumácii.

Takže niektorí majitelia zábavných parkov sa môžu pýtať, ktorá farba chodiaceho robota je najlepším predajom? Tu je niekoľko tipov:


Prvým krokom je založenie na kultúrnom pozadí vašej krajiny.

Z národnej vlajky , pretože preferencia národa pre farbu sa odráža v národnej vlajky, analýza je nasledovná:微信图片_20191018110228Európske krajiny dávajú prednosť modrej a bielej , grécka vlajka je modrá Baise , rovnako ako Izrael a Fínsko.

Slovanské krajiny majú radi červenú, bielu a modrú farbu . Nazývajú sa aj slovanské farby. Majú iba rôzny pomer distribúcie farieb a zloženie. To je v zásade prípad iných európskych krajín. Talianska maďarská vlajka sa zmenila z modrej na zelenú.

Americké krajiny sú vo všeobecnosti zelené, čierne, modré a červené . Vo všeobecnosti je väčšina európskych krajín ako modrá. Vlajky Argentíny , Uruguaja a ďalších krajín sú modré a biele.

A čierni Indovia majú veľké množstvo národných vlajok s čiernou zelenou alebo žltou hnedou červenou , ktoré sú v krajinách strednej Ameriky v podstate modré , zatiaľ čo v juhoamerických krajinách s výnimkou Argentíny a Uruguaja, ktoré sú v podstate zelené, čierne a červené .

Islamské krajiny uprednostňujú zelenú , ktorá predstavuje oázu v púšti. Zelená je farba Mohamedovej expanzie islamu. Okrem zelených Arabov, ako je čierna a biela , nemajú radi modrú a červenú. Je to o islame.

Turkické krajiny majú väčšinou oblohu a zelenú trávu . Myslia si, že to je farba životného prostredia ich predkov.

Čierni ľudia dávajú prednosť čiernej a zelenej . Čierna je ich farba pleti a zelená je ich životným prostredím.

Krajiny tichomorských ostrovov majú radi modrú farbu, pretože sú obklopené modrým morom a oblohou , ale páči sa im tiež okolitá žltá piesočná pláž a zelené tropické rastliny.


Okrem rozlišovania rôznych krajín majú rôzne obľúbené farby , Ľudia rôzneho veku majú často rôzne preferencie farieb.


微信图片_20191018110257


Testy ukazujú, že deti vo veku 4 až 6 rokov majú radi svetlé farby , ako sú tmavo modrá, jasne červená, fialová, oranžová a žltá . Deti staršie ako 9 rokov najlepšie milujú zelenú . V tomto veku majú deti predbežné preferencie, pretože vedia zvoliť farbu, ktorá sa im páči. Dievčatá majú radi červenú, ružovú a oranžovú farbu, zatiaľ čo chlapci majú v tejto dobe radi zelenú, sivú alebo modrú armádu. Rovnako ako dospelí, aj deti majú svoje vlastné myšlienky a preferencie.


A podľa našich 16-ročných skúseností s predajom v robotike chôdze vám tieto farby navrhujeme. Fialová , žltá , strieborná , hnedá , modrá .


微信图片_20191018110528


Ďakujeme za vaše prečítanie ! Ak chcete získať viac informácií o robotoch alebo iných zábavných zariadeniach, prečítajte si informácie o zábavných programoch .