Ktorá je najlepšia voľba medzi elektrickými a plynovými motokárami?

- Oct 13, 2020-

Pretože existujú dva typy jazdy v zábavnom parku, motokáry, elektrické a plynové. Môžete si mýliť, ktorý druh týchto motokár je tou najlepšou voľbou, ktorú si môžete zvoliť. A sú tu 2 dôvody na ilustráciu, prečo elektrické motokáry prekonávajú benzínové motokáry. Nasledujte nás, budeme jasne analyzovať, ako sú elektrické motokáry prínosom pre vás aj pre planétu.


O ochrane životného prostredia:

1. Ako je známe všetkým, emisné znečisťovanie motokáry na plyn je vážne, emisie z týchto motorov vytvárajú rovnocennosť jazdy typického automobilu na vzdialenosť 350 míľ. Navyše obsahujú škodlivé znečisťujúce látky ako benzén, formaldehyd, oxidy dusíka, oxid uhoľnatý a oxid uhličitý, pevné častice a ďalšie. Je to škodlivé pre naše zdravie alebo životné prostredie.

2. Ak je jeho motoklub vonkajším parkoviskom a nemá žiadne protihlukové opatrenia. Keď je motokára v prevádzke, bude vytvárať hluk a bude mať zlý vplyv na obyvateľov v okolí.

Naopak,všetky naše motokáry napájané z batérií produkujú nulové emisie a nebudú vytvárať také hlukové znečistenie, čo je pre vás veľkým prínosom.


图片


O spoločnosti Speedaspect:

1.Batériové motokáry sú v skutočnosti rýchlejšie ako benzínové motokáry.Existuje dôvod, prečo aj moderný automobil Formule 1 využíva elektrickú energiu. Pomáha im produkovať až ďalších 160 koní pri akcelerácii!

2. Akcelerácia plynových motorov je obmedzená skôr, ako sa dostane do „výkonového pásma“. „Výkonové pásmo“ je optimálne otáčky za minútu (RPM) na zabezpečenie krútiaceho momentu (výkon / tlak).Elektrické motory v našich motokárach poskytujú OKAMŽITÝ krútiaci moment. Okamžitý krútiaci moment vám poskytne maximálny výkon hneď po stlačení plynu.


Celkovo sú elektrické motokáry lepšie ako plynové motokáry, pokiaľ ide o rýchlosť, znečistenie životného prostredia atď.

Ďakujeme za prečítanie tohto článku. Ak chcete získať ďalšie informácie a podrobnosti o priemysle zábavných strojov, prosímklikniteZábavné vedomosti.