Ktorý typ zábavného motora Prince je najlepší?

- Jan 13, 2020-

Pretože sa zábavný princ motor stáva čoraz populárnejším na celom svete, veľa zábavných parkov si ho chce kúpiť. Na trhu sú však rôzne typy princov, takže niektoré z nich sa budú pýtať, ktorý typ princov je najlepší? Podľa nášho vyšetrovania tu uvádzame odpoveď:


Zábavný princ motor Huaqin je pre vás tou najlepšou voľbou. Okrem dobrej kvality výrobkov poskytujeme aj profesionálny servis.

Po prvé, z produktového vzhľadu pôvodne získame dizajnový nápad z filmu Rýchlo a zbesilo

Vzhľad motocykla a ľahký dizajn sú úplne pútavé, chladné svetlá a dynamická hudba, takže návštevníci sú pri hraní spokojní. V porovnaní s inými výrobkami nie je vzhľad produktu dobrý, pokiaľ ide o prispôsobenie farieb, matný výhľad a svetlá nie sú dostatočne jasné, aby prilákali ľudí.

amusement prince motorcyclePo druhé, zo skúsenosti hráča, Hladký a stabilný jazdný efekt so špeciálnym zvukovým efektom plus dynamická hudba, vďaka ktorej budú mať hráči skvelý šťastný zážitok. A jeho vynikajúci tvar je podobný motocyklu, pravá rukoväť zapíska rukoväť, bude mať simulujúci zvuk ako auto „DI DI“ a keď bude riadiť motocykel, bude mať „jazdný zvuk wu wu“. V porovnaní s ostatnými: žiadny špeciálny zvukový efekt a rukoväť plynu nie sú citlivé, ťažko ovládateľné.make moneyPo tretie, z obrazovky displeja LCD zariadenie prijíma obrazovku displeja LCD 12864, ktorá dokáže zobraziť hrací čas, výkon, číslo stroja a rýchlosť. Inteligentná vyvážená technológia, všetky operácie LCD displej, v skratke, s auditom, nastavenie hodnoty mince, čas, kontrola účtu, tlačový kód, ukážka, mactching karta, pohodlnejšie pre vašu správu. V porovnaní s ostatnými: Lacná a nekvalitná obrazovka, zobrazuje iba hrací čas, výkon. A bez funkcie nastavenia.


ride on carPo štvrté, z batérie 12 V 20 A olovené akumulátory s veľkou kapacitou s certifikátom MSDS a medzinárodným námorným certifikátom. Pracovný čas: 6 hodín

V porovnaní s ostatnými: približne 4 hodiny bez certifikátu MSDS, iné 5 hodín, niektoré modely majú certifikát MSDS. Niektoré modely nemajú certifikát MSDS.Po piate, z motorového kolesa, nafukovacie koleso bubnovej brzdy s výkonom 24 V 250 W dovážané z Taiwanu s osvedčením CE, dobrý jazdný účinok, dlhá životnosť. V porovnaní s ostatnými: Lacný a nekvalitný domáci motor bez osvedčenia CE.

amusement prince motor


V neposlednom rade o umiestnení klienta

Tieto stroje sa predávajú do viac ako 40 krajín pokrývajúcich Áziu, EÚ, Ameriku, Afriku a Stredný východ.


other amusement product


Ak chcete získať viac informácií o zábavnej položke alebo máte ďalšie otázky, prosím

cvaknutie   Informácie o zábave   alebo kontaktujte našu online službu.