Ktorý typ nárazníka poháňaného batériou môže fungovať dlhšie?

- Jul 24, 2019-

Akumulátorové nárazníkové vozidlo je pre deti a dospelých po celom svete akýmsi atraktívnym a obľúbeným výletom. Keď majitelia zábavných parkov chcú prevádzkovať úplne nový zábavný park, musí byť prvým zábavným autom, ktorý plánujú kúpiť, nárazníkové vozidlo poháňané batériou.

20180714151329

Ako si ako inteligentný bežec zábavného parku ako vy kúpite nárazníkové vozidlo poháňané batériou? To znamená, ktorý typ nárazníkového vozidla poháňaného batériou je odolnejší.

 

Spoločnosť Guangzhou Huaqin Playground Equipment Company , ako výrobca profesionálnych zábavných zariadení, vám odpovie takto:

 

1. Silný obal zo sklenených vlákien

Čo je to sklolaminát?

Sklolaminát (laminát), tiež známy ako GFRP, je plast vystužený vláknami. Vzťahuje sa na nenasýtený polyester vystužený sklenenými vláknami, epoxidovú živicu a živicovú matricu a sklenené vlákno, uhlíkové vlákno alebo bórové vlákno ako vystužovací materiál. Kompozitný materiál vyrobený kompozitným procesom.

Z ilustrácií predovšetkým, laminát je druh materiálu s vysokou pevnosťou, ktorý znáša vážne údery.

太空1代4

2. LED svetlá

Keď idú do zábavného parku, hráči môžu vidieť rôzne zábavné automaty s farebnými svetlami.Pre svetlá budú ľudia prekvapení žiarivými a automatickými svetlami.Ale viete viac podrobností o svetlách? Väčšinou je to svetlo LED svetlo, nie žiadny svetelný lúč .Prečo používajú výrobcovia LED svetlá na výrobu nárazníkových vozidiel poháňaných batériami? LED svetlá nie sú len žiariace a farebné, ale majú aj dlhú životnosť.

 

3. Kvalita a kapacita batérie

Pracovný čas batérie je kľúčom k automobilu s nárazníkovými batériami. Pokiaľ ide o autá s nárazníkmi pre batérie, ich normálna kapacita batérie je 40A alebo 65A a ich pracovná doba je 6-8 hodín.Na účely osvedčenia o bezpečnosti batérie — certifikát MSDS.MSDS (Material Safety Data Sheet) , ktoré možno preložiť aj ako kartu bezpečnostných údajov o chemickej bezpečnosti alebo kartu bezpečnostných údajov o chemickej bezpečnosti.

MSDS

Karta bezpečnostných údajov je komplexným právnym dokumentom o chemických vlastnostiach poskytovaných výrobcami alebo predajcami chemických látok zákazníkom v súlade so zákonom. Poskytuje fyzikálne a chemické parametre chemikálií, otryskávanie, zdravotné riziká, bezpečné používanie a skladovanie, likvidáciu únikov, opatrenia prvej pomoci a súvisiace zákony a predpisy.

 

V európskych krajinách je karta bezpečnostných údajov materiálu / karta bezpečnostných údajov známa aj ako karta bezpečnostných údajov (SDS). Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (ISO) používa terminológiu SDS, zatiaľ čo v USA, Kanade, Austrálii a mnohých ázijských krajinách sa používa terminológia MSDS.

 

Toto sú kľúčové informácie, pre ktoré typy automobilov s nárazníkmi na batérie môžu fungovať dlhšie. Získate kľúčové informácie pre nákup auta s nárazníkmi na batérie?

Vďaka za prečítanie !

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nárazníka do auta, kliknite na Informácie o zábavách alebo sa obráťte na našu službu online.