Ktorý typ šťastného automobilu je odolnejší?

- Nov 19, 2019-

Pretože na trhu existujú rôzne druhy šťastných automobilov, toľko výrobcov nevie, ako si vybrať odolnejší zábavný produkt. Nasledujte nás, nájdete odpoveď.


1. Pokiaľ ide o hardvér , všetok hardvér je vyrobený z vysokoteplotnej pekárskej farby a nehrdzavejúcej ocele a všetky vonkajšie upevňovacie skrutky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304, trvanlivé a nikdy hrdzavé.


2. 360 stupňov joysticku Dovezené z Taiwanu s certifikátom CE VS ďalšie ľahké rozbité. Domáce joysticky bez osvedčenia CE.


happy car in new cars3. 120 W DMK - značkový elektrický motor s certifikátom CE. Dobrý jazdný účinok, dlhá životnosť.


happy car motor
4. Radar 10 snímačov na pomoc pri zisťovaní prekážok. Senzory sú dôležité z hľadiska bezpečnosti pri brzdení, čo vám môže pomôcť vyhnúť sa nárazom a chrániť celý stroj.


lebar car sensor


5. Nabíjačka z hliníkovej zliatiny s certifikátom CE

Po úplnom nabití v bezpečí bez rizika spálenia sa nabíjačka prestane automaticky nabíjať, aby sa chránila a udržala životnosť batérie.

Plastové nabíjačky sú náchylné na horenie, ak je pod vysokým napätím.amusement happy car charger


6. Vodotesné LED svetlá

Ako vieme, na zábavnom automobile sú farebné svetlá, ktoré ho robia atraktívnejším. Pre farebné svetlá existujú 2 druhy farebných svetiel - vodotesné LED svetlá a obyčajný svetelný zväzok.

Bežný zväzok svetla je primitívnym svetlom na trhu.


A Vodotesné LED svetlo je polovodičový materiál, ktorý je zalepený epoxidovou živicou, ktorá chráni drôt vnútorného jadra. Nakoniec je nainštalované vonkajšie puzdro, takže antivibračný a vodotesný výkon LED žiarovky je dobrý.

 

Z toho, čo sme sa zmienili predovšetkým, musíte získať predstavu o tom, ktorý druh zábavného automobilu, ktorý je zábavný, je odolnejší.

Vďaka za prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavách, kliknite na Informácie o zábavách .