Kto vynašiel auto nárazníka?

- Jul 01, 2019-

Ako vieme, že batéria nárazník auto môže byť volanie dodgems a tam sú dva druhy nárazníka auta - nafukovacie nárazník auta a non-nafukovacie nárazník auta .

 

Takže viete, kto vymyslel auto na sklápač?

Nasledujte nás, povedzme vám históriu nárazníka.

 

Nárazníkové autá sú jedným z unikátnych amerických vynálezov, ktoré boli navrhnuté pre nič viac než len čírej zábavy. Boli už takmer 100 rokov, ale ľudia ich stále radi prenajímajú na párty alebo ich jazdia na štátnom veľtrhu.

2

Pôvod nárazníka vozidla

Dvaja bratia Max a Harold Stoehrer z Methuem Massachusetts strávili dva roky vývojom auta, na ktoré hrdo menovali Dodgem. Po dvoch rokoch vývoja bratia vytvorili auto. Podali patent na vynález 7. decembra 1920,

a vytvoril novú spoločnosť s názvom Dodgem Company.

 

Zaujímavá veda o nárazníku auta

Tretí zákon pohybu Isaaca Newtona uvádza, že pre každú akciu existuje rovnaká a opačná reakcia. To je základná kvalita nárazníkov. Dôvodom, prečo dostanete náraz - ale nie príliš veľké, je to, že energia z nárazu je absorbovaná v nárazníku okolo auta. Čím ťažšie je auto, tým väčší je náraz, takže sa pripravte na väčšiu reakciu, ak narazíte na auto s dvomi ľuďmi alebo dospelým. To je veda!

 

Nárazník auta prináša zábavu ľuďom  

Počiatočná zábava, že deti mali na začiatku 20. storočia s nárazník auta zostáva až do teraz .Bumper auto môže hrať deti a dospelí.Keď si ľudia hrajú tým, že zasiahne ďalšie nárazník auto, majú šťastné skúsenosti z face-to-face biť . Takže auto nárazníka by malo byť vybavené bezpečnostným systémom. Súhlasíte s tým?

 

 

Guangzhou Huaqin ihrisko Vybavenie Company vyrába a predáva odolné a bezpečné batérie nárazník auto na medzinárodnom trhu. získa viac kľúčových informácií.

Ďakujeme za návštevu nášho článku.