Kto sa zaujíma o hranie nárazníka auta?

- Jul 12, 2019-

Bumper auto nárazník je populárny bod v zábavnom parku, bez ohľadu na to, ktorý zábavný park idete, uvidíte, že skupina hráčov sú zoradené v prednej časti nárazníka auta zóny.

微信图片_20190712143016

Keď sa nárazníkové auto s batériou stane hlavnou položkou v zábavnom parku, väčšina detí by si ich chcela zahrať a vychutnať si tvár v tvári.

V súčasnej dobe, s rozvojom zábavného priemyslu, viac a viac ľudí, vrátane tínedžerov a dospelých by chceli hrať.

 

Aký druh nárazníkového automobilu by chceli hrať tínedžeri a dospelí?

 

Ako vieme, dieťa batéria ovládané nárazník auto je mini a kartón, ako je napríklad mini zviera batérie prevádzkované nárazník auto, a tortu tvar nárazníku auta, ich veľkosť je okolo 120 * 80 * 70cm.Majú zaberajú malé miesto a priniesť vysokú návratnosť ,

微信图片_20190712143727

 

Pre tínedžerov, nárazníkové auto s batériou bude veľké, ako napríklad nafukovacie nárazníkové auto UFO, ktorého veľkosť je 140 * 140 * 120cm, model bude atraktívny a tajomnejší.

太空1代4

Pre dospelých je autobazarové nárazníkové auto rôzne, niektoré sú jednomiestne, iné sú vybavené 2 sedadlami, ktoré môžu hrať rodičia a ich deti.

 

Zo spätnej väzby zo zábavného trhu sa rodičia-deti batéria ovládaná nárazníkovým vozidlom stáva čoraz obľúbenejšou, pretože deti chcú, aby ich ich rodičia sprevádzali, keď hrajú na napínavom stroji a rodičia si užívajú hranie nárazníkov so svojimi deťmi.

16

Teraz batériou ovládané nárazník auto nie je hral deti, ale aj hrať teenagerov a dospelých. Model a veľkosť batérie nárazníka auta je rôzne.

Navrhuje sa, aby urobili prieskum o veku hlavného hráča pred vlastníkmi zábavného parku, ktorí chcú kúpiť nárazníkové vozidlá.

 

Z toho, čo bolo spomenuté vyššie, získavate informácie o tom, kto je zaujímavý pri hraní nárazníkového automobilu na batérie?

Ďakujeme za Váš čas čítania tohto článku.

Ak chcete získať viac informácií o zábavnom trhu, kliknite na položku Informácie o zábavnom zariadení .