Prečo je zábavný kráčací robot teraz po celom svete tak populárny?

- Aug 22, 2019-

V súčasnosti sa zábavná línia vyvíja rýchlo. Viac a viac obchodných mužov investuje do zábavných liniek, výrobcovia zábavných strojov budú venovať väčšiu pozornosť vkusu detí. Na zábavnom trhu sa zábavný kráčací robot na svete stáva čoraz obľúbenejším.

钢铁侠4

Prečo je teda zábavný kráčací robot po celom svete tak populárny?

Ukážeme vám odpoveď!

1. Unikátny dizajnový model

Ako vieme, existuje veľa druhov zábavných predmetov na zábavnom trhu, ako napríklad nárazník, motocykel Kiddie, jazda Kiddie, šťastný hojdací vozík, kolotoč atď.

V dnešnej dobe je zábavný kráčací robot obľúbenejší vďaka svojmu jedinečnému modelu.

 

Z videa vidíme model zábavného chôdze zábavný robot je podobný ako humanoidný robot, ako napríklad Iron man vo filme. Keď hrá zábavného chôdze robota, hráči si užijú úžasný zážitok z toho, že sú skutočným hrdinom robotov, čo z nich urobí hráčov chcete hrať znova a znova.

 

2. Nízke investície s vysokou návratnosťou

Zábavný chôdzový robot je napájaný z batérie, čo nie je ako nárazníkové vozidlo typu sky-net alebo floor-net, ktoré si nevyžadujú osobitnú investíciu do špeciálneho zábavného priestoru s výnimkou nájomného.

Zábavný kráčajúci robot sa dá hrať v zábavnom parku, v zábavnom parku, v nákupnom stredisku, v turistickej oblasti atď. Tam, kde je priestor a ľudia, existuje oblasť použitia zábavného kráčajúceho robota.

钢铁侠1

Pre zábavného kráčajúceho robota je možné ho spustiť pomocou diaľkového ovládania alebo ovládania mince, čo sa ľahko ovláda a nie je veľa zamestnancov, ktorí by to spravovali, a to za nižšie náklady na prácu.

 

Okrem toho môže zábavný kráčajúci robot hrať súčasne 2 hráči, takže cena vstupenky je vyššia. Najviac zábavný kráčajúci robot môžu hrať deti a rodičia, čo bude podporovať ich rodinnú harmóniu, ktorá priťahuje čoraz viac opakujúcich sa zákazníkov. ,


3. Kompletný bezpečnostný systém  

Každá zábavná položka musí byť vybavená bezpečnostným systémom na ochranu bezpečnosti hráčov. Pre zábavného chôdze robota je k dispozícii špeciálny bezpečnostný systém - bezpečnostné pásy a radarové senzory.

钢铁侠-

Ako vieme, bezpečnostný pás je pre ľudí ochranou, keď riadia auto. Ak sa bezpečnostný pás používa v zábavnom robote, slúži tiež ako ochrana pre hráčov.

A čo radarové senzory?

Radarové senzory dokážu zistiť prekážku do 1 metra. Môžu pomôcť stroju zastaviť, keď sa zábavný kráčajúci robot stretne s prekážkou do 1 metra.

Takže vidíte, že hráči majú dvojitú ochranu.


Z toho, čo už bolo spomenuté, získavate body, prečo je zábavný kráčací robot v súčasnosti populárny po celom svete?

Ďakujeme za vaše sledovanie a čítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavnej položke alebo máte akékoľvek ďalšie otázky, kliknite na Informácie o zábavách alebo kontaktujte našu online službu.