Prečo fungujú moje autá na batérie s batériou iba niekoľko hodín?

- Jul 24, 2019-

Batériové nárazníkové auto je druh najnovšej a obľúbenej jazdy po celom svete. Je vhodný pre ľudí všetkých vekových skupín v zábavných parkoch. Pri náraze nárazníkového automobilu s batériou budú ľudia cítiť vzrušenie a šťastie. Mnoho hráčov sa môže v tejto hre zabaviť, rovnako ako účasť na zábavnej hre.

微信图片_20171013095538

Niektorí majitelia zábavných parkov však zistili, že pracovný čas ich batériových nárazníkov sa skracuje a skracuje.

Budú mať teda zmätenú otázku - prečo moje auto s nárazníkom na batérie pracuje niekoľko hodín?

 

1. Nedostatok úplného nabíjania

Niektorí bežci zábavného parku túžia zarobiť viac zisku používaním batériového nárazníka na dlhú dobu, ale batériový nárazník nemôže byť úplne nabitý.Normálne doba nabíjania batérie je 8 až 10 hodín. Batériám chýba dlhší čas na celý čas, čo poškodí životnosť batérie a prispieva k ich kratšej pracovnej dobe.

 

2. Batériu pravidelne vymieňajte

Za normálnych okolností je záruka na batériu 180 dní, batéria sa musí vymeniť po použití na 1 rok, aby sa predišlo nehodám pred nebezpečenstvom. Niektorí majitelia zábavného parku by chceli ušetriť náklady na výmenu novej batérie, povedie to k nárazníku na auto. “ nefunguje normálnym spôsobom.

 

3. Nízka kvalita batérie pre nárazníkové vozidlo s batériou

Niektorí výrobcovia používajú nízku kvalitu batérií na výrobu batériového nárazníkového vozidla, takže vozidlá s nárazníkovými batériami fungujú počas prvých troch mesiacov iba 6 hodín, neskôr sa ich pracovný čas skracuje a skracuje. Takže keď majitelia zábavných parkov kúpia akumulátorový nárazník, ktorého cena je veľmi nízka, navrhuje sa, aby kupujúci zábavného parku venovali väčšiu pozornosť kvalite automobilu s nárazníkovými batériami, najmä pokiaľ ide o kvalitu batérií.

 

To, čo už bolo spomenuté, je naša analýza toho, prečo nárazník s batériou funguje len na pár hodín. Úprimne dúfame, že vám to pomôže.

Vďaka za prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavnom trhu alebo zábavnom stroji, kliknite na Zábavné znalosti alebo nás kontaktujte prostredníctvom služby online.