Prečo zábavný robot na chodenie funguje iba niekoľko hodín po niekoľkých mesiacoch?

- Aug 22, 2019-

Ako bežca zábavného parku, ako ste vy, zistili ste, že zábavný robot na prechádzky po niekoľkých mesiacoch funguje iba niekoľko hodín?

钢铁侠5

Keď majitelia zábavných parkov narazia na takýto problém, budú sa sťažovať na kvalitu batérie, avšak má táto kvalita za následok problémy? Odpoveď zatiaľ nie je!

Pre kratšiu pracovnú dobu batérie existujú 2 hlavné prvky.

1. Nedostatok úplného nabitia

Pri používaní zábavného kráčajúceho robota je veľmi dôležité, aby sa zábavný chôdzový robot dostal úplne nabitý. Mnoho bežcov zábavného parku nemá plný poplatok za zábavný chôdzkový robot, aby sa ušetrili poplatky za elektrinu, čím sa skráti a skráti životnosť batérie. ,

Zvyčajne je doba nabíjania pre jeden zábavný stroj 8-10 hodín.

Navyše, keď sa zábavný chôdzny robot používa prvýkrát, mali by sa účtovať 10 - 12 hodín, aby sa zaručila ich životnosť, čo je veľmi dôležité pre zábavný chôdzkový robot.

 

2. Nestabilné vstupné napätie

Pri nabíjaní zábavného chôdzkového robota je veľmi dôležité stabilné vstupné napätie. Ako vieme, že medzi rôznymi krajinami existujú rôzne vstupné napätia, niektoré sú 220 V a iné sú 110 V. V niektorých oblastiach bude vstupné napätie nestabilné z dôvodu niektorých nevyhnutných prvkov. , Nestabilné vstupné napätie z dlhodobého hľadiska bude mať nepriaznivý vplyv na životnosť batérie, čím sa skráti životnosť batérie.

 

3. Úroveň podlahy

Za normálnych okolností sa zábavný chôdzny robot hrá na rovnej, suchej a tvrdej podlahe, ak nie je zábavné miesto ploché, nepoškodzuje iba koleso zábavného chôdzového robota, ale tiež sa bude pohybovať viac elektrickej energie.

 

4. Chráňte pred slnečným žiarením alebo vlhkosťou

Batéria je jeden typ elektrickej časti, pretože vieme, že elektrické časti by sa mali držať mimo dosahu slnečného žiarenia a vlhkosti. Ak sú vystavené slnečnému žiareniu a vlhkosti, je ľahké, aby sa poškodili alebo skrátili ich životnosť. Ak chcete Ak chcete, aby batéria pracovala dlhšiu dobu, odporúča sa, aby ste batériu nevystavovali vlhkosti a slnečnému žiareniu.


Súhlasíte s tým?

Vďaka za prečítanie!

Ak chcete získať viac informácií o zábavnej položke alebo máte akékoľvek ďalšie otázky, kliknite na Informácie o zábavách alebo kontaktujte našu online službu