Prečo je môj zábavný robot na chodenie ľahký na vyriešenie problémov?

- Sep 02, 2019-

Ako vieme, zábavný kráčací robot je čoraz obľúbenejší, pretože jeho model je jedinečný a môže priniesť vysokú návratnosť v krátkom čase.

钢铁侠-

V dnešnej dobe stále viac a viac bežcov zábavného parku kupuje chôdznych robotov pre svoj zábavný projekt.Ale po niekoľkých mesiacoch používania sa niektorí majitelia zábavných parkov stretávajú s mnohými problémami, napríklad s kratšou pracovnou dobou, ľahko rozbitými kolesami atď.

 

Keď majitelia zábavných parkov čelia takýmto problémom, pýtajú sa, prečo sa môj zábavný robot na prechádzky ľahko dostane do problémov?

Chcete vedieť, prečo odpovedať na dôvody, prečo sa váš zábavný robot na prechádzky ľahko dostane do problémov, ako je kratší pracovný čas a ľahko rozbité kolesá?

 

Ako profesionálny výrobca zábavných strojov v Číne už 16 rokov by sa spoločnosť Guangzhou Huaqin s vami rád podelila o niekoľko tipov!

 

1.Skrátený pracovný čas

Niektorí majitelia zábavných parkov sa stretnú so situáciou, že pracovný čas zábavných robotov sa po niekoľkých mesiacoch používania skráti a skráti. Dôvody sú nasledujúce:

 

(1) Batéria nízkej kvality

Niektorí výrobcovia zábavných zariadení použili batériu nízkej kvality na výrobu zábavných robotov na chodenie a na medzinárodnom trhu ich predali za nízku cenu.

Pre profesionálneho dodávateľa zábavných zariadení budú používať kvalifikovanú batériu s bezpečnostným certifikátom MSDS.

Čo je bezpečnostný certifikát MSDS pre batériu?

MSDS 证书

MSDS je anglická skratka karty bezpečnostných údajov materiálu. Karta bezpečnostných údajov sa často prekladá aj do karty bezpečnostných údajov. Je to komplexný regulačný dokument o chemických vlastnostiach, ktorý poskytujú chemické, obchodné a predajné spoločnosti následným zákazníkom a verejnosti, ako to vyžaduje zákon.

(2) Batéria po úplnom vybití úplne nabitá

Vďaka prudkému rozvoju batériového priemyslu sa čoraz viac zábavných strojov vrátane zábavných robotov riadi pomocou batérií. Preto je veľmi dôležité, aby boli zábavné chodiace roboty plne nabité.

 

Niektorí bežci zábavného parku nemajú za zábavné chôdza roboty plne účtované poplatky, aby ušetrili poplatok za elektrinu.

Normálne, ak je kapacita batérie 40 A, mal by sa zábavný robot nabiť 8 - 10 hodín po použití. Okrem toho by sa zábavné roboty mali nabíjať 10 - 12 hodín, keď sa používajú v prvých troch časoch, aby boli vyrobené. mať dobrý začiatočný stav.

Ak zábavným robotom nebude dlhý čas úplne nabitý náboj, čo nielenže skráti a skráti pracovný čas batérie, ale tiež poškodí životnosť batérie.

 

2. Ľahko rozbité kolesá

(1) Nerovnomerné poschodie zábavného priestoru

Ako vieme, že zábavné chodiace roboty sa pohybujú svojimi kolesami, kolesá podopierajú celé telo zábavného chodiaceho robota. Plochá, tvrdá a suchá podlaha je preto veľmi dôležitá pre pohyb pohybových robotov.

Niekedy je ľahké rozbiť kolesá, čo neznamená nízku kvalitu kolies, majitelia zábavných parkov by mali venovať väčšiu pozornosť podlahe zábavných priestorov, nerovná podlaha poškodí kolesá zábavných robotov.

钢铁侠8

Okrem toho je veľmi dôležité pravidelne čistiť kolesá zábavných robotov na chodenie.

 

Čo sme spomenuli predovšetkým, sú hlavné problémy, s ktorými sa stretli mnohí bežci zábavných parkov. Mali ste podobné otázky aj pri používaní zábavných robotov na chodenie?

Stručne povedané, problémy zábavných robotov na chodenie pochádzajú z 3 hlavných prvkov - kvalita častí zariadení, metódy majiteľov zábavných centier a denná údržba.

Ďakujeme za vaše prečítanie!

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zábavného chôdze , prosím, kontaktujte nás teraz!