360 stupňový rotujúci vnútorný jazdný stroj na zábavu

360 stupňový rotujúci vnútorný jazdný stroj na zábavu

360 stupňov rotujúce vnútri jazdec pre zábavu Toto je pravé bočné dvere pre stroj, z obrázka, môžete vidieť, že 2 tlačidlo (na jednej strane je tlačidlo núdzového zastavenia a downside jeden je skóre induktor), a 2 plastové dosky, je to laserová doska prijímača, ak máte iné ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

360 stupňov otáčanie vnútri jazdecký stroj pre zábavu

Toto je pravé bočné dvere stroja, z obrázka môžete vidieť, že 2 tlačidlá (vzostupné tlačidlo je tlačidlo núdzového zastavenia a downside jeden je skóre induktor), a 2 plastové dosky, je to laserové doska prijímača, ak majú iné stroje strieľať laserovú dosku, potom je ľudský hlas, ktorý vám pripomína, že ste zastrelený a iný chlap dostane jedno skóre na jeho doske skóre.

Vnútri strojového, komfortného a veľkého priestoru PU sedadla, 4 ventilátory pre vetranie vzduchom, jednoduchý joystick a tlačidlo pre požiar.

K dispozícii je 4 kamery okolo zariadenia a na displeji LCD bude zobrazený vonkajší pohľad, ktorý je pre hráčov jasný a bezpečný.

Položka zobrazená a prehrávaná v našom továrni showroomu:

Hot Tags: 360 stupňov otáčania vnútri jazdecký stroj pre zábavu, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like