Batéria jazdiť na koni

Popis produktu a vlastnosti jazdy na bicykli na koňoch: 1.Jedná sa o jedinečnú zábavnú jazdu s veľkým priestorom a pohodlným sedadlom, vhodná pre 2 alebo 3 hráčov (1 dospelý s 1 alebo 2 deťmi). Fantastický vzhľad, simulovaný zvuk jazdy na koni a farebný dizajn osvetlenia je absolútne atraktívny pre ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a funkcie jazdy batérie na koni:


S týmito špeciálnymi funkciami môžete jednoduchšie spravovať vašu firmu a prinášať väčší zisk.Pls skontrolujte nižšie video:


1.Jedná sa o jedinečnú zábavnú jazdu s veľkým priestorom a pohodlným sedadlom, vhodná pre 2 alebo 3 hráčov (1 dospelý s 1 alebo 2 deťmi). Fantastický vzhľad, simulovaný zvuk jazdy na koni a farebný dizajn osvetlenia je pre mnohých hráčov absolútne príťažlivá, ponúka hráčom pocit ako rozprávkový svet.

2.Táto čarovná jazda na koňoch má 7 vyvážených kolies s kolískou proti kolízii a robia jazdu stabilnejším a bezpečnejším. Celé telo je vyrobené zo sklolaminátu triedy A s náterom na auto, ktoré pridáva prášok blesku. S týmto maľbou, aj po 2 rokoch, stále vyzerá nové a žiariace.

3. Funkcia kontroly účtov je ponúkaná. Vlastník firmy môže získať jasné údaje o účte deň a mesiac. K dispozícii sú 2 karty SD na jazdu batériou na koňoch, 1 je zvuková karta, druhá je na sťahovanie a ukladanie hudby. Po vybalení karty Music SD a po pripojení k počítaču sa na karte môže vložiť ľubovoľná miestna hudba.

Použitie jazdy batériou na koni:

Táto zábavná jazda na koni je vhodná pre: zábavný park, vnútorné detské ihrisko, nákupné centrum, zoologická záhrada, arkáda, centrum pre deti. Je to oveľa lepšie, ak je pre túto jazdu na koni postavená jazdecká dráha. Samozrejme, žiadna skladačka nie je stále v poriadku pre prevádzku business.This predvolené nastavenie stroja je spustený diaľkovým ovládaním, ak je potrebná mincová skrinka, uveďte jasne na objednávku. Čas prehrávania je 5 minút na predvolené nastavenie (doba prehrávania môže byť nastavená od 1 -99 minút, podrobnosti nájdete v návode na obsluhu). Cena za túto zábavu je usd5 pre každý čas.


图片 1.png


Ako hrať jazdu batériou na koni:

1.1st: zapnite hlavný vypínač.2nd: stlačte diaľkové ovládanie na správne číslo zariadenia, ktoré sa zobrazí na displeji. 3. krok: Krok na pedál akcelerátora, stroj bude ísť dopredu. Ak potrebujete otáčanie smerom, stlačte volant otočený doľava alebo doprava. Ak sa zariadenie musí vrátiť späť, stačí stlačiť tlačidlo dozadu pod sedadlami. Veľmi ľahko ovládateľný.Tento stroj má tiež bezpečnú nožnú brzdu.

2.3 rýchlosti pre možnosť (2.4--3.5--6km / h). S malou jazdou na dieťa, nízka rýchlosť je najlepšie, pre väčšie deti, rýchlosť môže byť rýchla rýchlosť.

3. Hudobné prehrávanie ponúka veľa možností na LCD displeji, zníženie / zvýšenie hlasitosti. Nasledujúca skladba.

4.Když ju prehráte denne, LED diódu môžete vypnúť stlačením tlačidla 15 # na diaľkovom ovládači, môže ušetriť viac elektriny na dlhú pracovnú dobu. Opätovným stlačením tlačidla 15 sa rozsvieti kontrolka LED.

5. Požadovaný priestor na hranie: každý stroj potrebuje 15 metrov štvorcových.

图片 2.png


Zdieľané našim zákazníkom o jazde batérie na koni:

Najlepšie miesto pre vonkajšie, ploche, detské ihrisko. Z dôvodov, nákupné centrum, centrum hry, park. Čas prehrávania je možné nastaviť na 1-99 minút. Väčšina zákazníkov je nastavená na 5-10 minút. Pri každom zaúčtovaní účtujeme 5 USD - 8 EUR.


 图片 3.png


Často kladené otázky pri jazde na bicykli na koňoch :

Q1: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť?
A: Sme factory.we dizajn, vyrábame, predávame, robíme po predaji služby.


Otázka č. 2: Čo znamená výhoda jazdy na koňoch
Odpoveď: Všetky naše produkty sú obľúbené, jemné, dobré náklady a rýchly návrat investícií.

Q3: Môžete prijať OEM?
Odpoveď: Áno, OEM / ODM je prijateľné.

Otázka č. 4: Čo je MOQ batérie na koni?
A: 1 jednotka.

Q5: Kedy môžete dodať tovar po obdržaní objednávky?
Odpoveď: Priemerná doba výroby je približne 7-10 dní.


1.Size: 242 * 115 * 100 cm

2. pracovný čas: 5-6 hodín

3. Doba nabíjania: 8-10 hodín

4.Voltage: DC24V / 40Ah

5.power: 500W

6.Weight: 170kg

7.Mezpečnosť: 3.2CBM


Hot Tags: batéria jazda na koni, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like