Beach Buggy Závodné hry

Popis výrobku a jeho vlastnosti: 1.beach buggy je zábavné motorové vozidlo s výkonnými motorovými kolesami a širokými pneumatikami, ktoré sú určené na použitie na piesočnatých piesočných plážach alebo na púšti. Tiež sa nazýva "Dune Buggy". K dispozícii sú 4 kusy batérie pre dune buggy, je to batéria ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a funkcie:

1.beach buggy je zábavné motorové vozidlo s výkonnými motorovými kolesami a širokými pneumatikami, ktoré sú určené na použitie na piesočnatých piesočných plážach alebo na púšti. Tiež sa nazýva "Dune Buggy". K dispozícii sú 4 kusy batérie pre dunové kočíky, je to batérie prevádzkované, takže nie je potrebný benzín any.it je bezpečnejší pre hráčov a dobré pre životné prostredie. motor je 500W, veľmi výkonný pre hru súťaže.

2.Beach Buggy Racing patrí medzi najlepšie preteky v arkádovom štýle. Zábavná jazda, citlivá brzda spôsobuje, že plážové buggy vozidlo je bezpečnejšie. Dlhšie a väčšie telo môže nosiť 2 hráčov. 4 veľké kolesá jazdia s peknou hladkou jazdu. Vychutnajte si jednoduché cestovanie hore a dole duny bez toho, aby ste sa zablokovali.

3.Exponované s dvojitým 27W predným LED svetlom a dvoma štyrmi svetlometmi s rozlíšením 35 W, nechajte noc jasnú ako deň bez toho, aby bola tma. Formované krásnejšie vzhľad a vyšší výkon.

4.Ride zábavné duny buggy na pláži. Zábavná hra s dobrým zážitkom z jazdy, aby sa hráč pohyboval všade, dokonca aj pre každodenné použitie.


图片 1.png


Ako hrať Beach Buggy závodné hry:

1. Zapnite vypínač napájania, spustite pomocou tlačidla alebo diaľkového ovládača.

2.Opera rukoväť akcelerátora, plážový buggy bude ísť dopredu alebo dozadu pomocou tlačidla voľby smeru na pravej strane rukoväť.stopped rukoväťou brzdy alebo voľné rukoväť akcelerátora.

3. Keď čelíte niekomu, kým prehrávač vychutnáte jazdu na pláži, stlačte tlačidlo

v noci, prosím, zapnite 4 reflektory, ak je to potrebné.


Produkt Použitie plážových buggy závodných hier:

Konštrukcia staveniska: robiť podnikateľské miesto hospodárne a šetrné k životnému prostrediu, môže prevádzkovateľ použiť staré pneumatiky na vybudovanie trate pre dune buggy. Ak je miesto na ihrisku dostatočne veľké, prevádzkovateľ môže urobiť dune buggy stránky, ako je znázornené nižšie, obklopený ohybom v tvare písmena U, aby hráč mohol lepšie vychutnať jazdu.

Poplatky za vstupenky: operátor môže nastaviť čas prehrávania 1-99 minút. Podľa našej spätnej väzby klienta. Zvyčajne nastavíme 5 USD / 5min, 9 USD / 10min (podľa ekonomickej úrovne každej krajiny)


Často kladené otázky na plážové buggy závodné hry:

1 . Otázka: Máte výrobky na sklade?

Odpoveď: Áno. Spoľahnite sa na svoje množstvo, farby a špeciálnu požiadavku.

2. Otázka: Môžem kombinovať rôzne modely v jednom kontajneri?

Odpoveď: Áno, rôzne modely môžu byť zmiešané v jednom kontajneri, budeme ho vypočítať.

3. Otázka: Vyskúšate celý tovar pred doručením?

Odpoveď: Áno, máme pred testom 100% test

4. Otázka: Môžeme pracovať s mincami?

Odpoveď: Áno, náš stroj sa zvyčajne začína diaľkovo. ak potrebujete, môžeme nainštalovať mincovník pre vás.

 

5. Ste plážový buggy závodné hry zdroj továrne?

Áno. Sme zdrojom továrne na plážové buggy v Číne!


1.Dimension: 150 * 92 * 100 cm

2.Net hmotnosť: 120 kg

3.časť práce: 4-5 hod

4.Charging čas: 6-8 hodín

5.Voltage: 48V DC

6.Battery: 4ks

7.Speed: 30 km / h,

8.power: 500W


Hot Tags: beach buggy závodné hry, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like