Mince Op kôň zábavných centrách

Popis produktu a funkcie mince op jazda zábavné jazdí: 1. je unikátny, novinkou zábavné jazdiť s veľký priestor a pohodlné sedadlo., vhodné pre 2alebo 3player (1 dospelý s 1 alebo 2 deti). Fantastický vzhľad, simulované koni zvukový a farebný svetelný dizajn je absolútne...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a vlastnosti mince op kôň zábavných centrách:1. je jedinečný, novinkou zábavné jazdiť s veľkým priestorom a pohodlné sedadlo., vhodné pre 2alebo 3player (1 dospelý s 1 alebo 2 deti). Fantastický vzhľad, simulované koni zvukový a farebný svetelný dizajn je absolútne atraktívne pre mnoho hráčov, ponúka hráčom pocit, ako rozprávkový svet.

2. elektronické Vonkajší koňoch má 7 vyvážené kolesá s anti-kolízie bar, takže chôdza pevný a bezpečný. To možno použiť silný sklolaminátu, auto paint plus flash prášok. Triedy A sen kôň jazda stala viac topánok a môže byť použitý na dlhú dobu. Po 2 roky. Stále udržiavať lesk a rovnaký pohľad.

3. účet kontrolnú funkciu využívať. Majiteľ firmy môžete získať jasný účte podľa dňa a mesiaca. Existujú 2 SD karty pre batériu jazdiť na koni, 1 je zvuková karta, ďalším dôvodom je sťahovanie hudby a skladovanie. Vytiahnete hudby SD kartu a potom pripojenie k počítaču, miestne hudbu možno načítať na karte.

4. fit za: zábavný park, krytého detského ihriska, nákupného centra, zoo, pasáž, hrať centra.


  图片1.png


Ako hrať:

1. first: zapnúť vypínač. Druhý: press diaľkové ovládanie číslo rovnaké číslo stroja. Tretí: ovládanie volantu vpred, Odbočte doľava a odbočiť vpravo. vybavené tlačidlom dopredu a dozadu. Jednoduché ovládanie.

2. Ak zákazník hrať, môžete upraviť rýchlosť. 3 rýchlosti pre možnosť zákazníka. môžete nielen vychutnať romantiku low-rýchlosť, tiež tešiť fast vášeň.

3. hráč môže vybrať obľúbenú hudbu cez LCD displej, zníženie alebo zvýšenie hlasitosti.

4. Ak zákazník hrať to na dne, operátora môžete vypnúť LED svetlo číslom 15 diaľkové ovládanie, môžete uložiť viac elektrickej energie pre dlhý pracovný čas. Stlačte 15 tlačidlo znova, LED svetlo sa zapne.

5. hrá priestor: potrebovať 15 metrov štvorcových.

 图片2.png


FAQ:

Q1:are ste pôvodu factory nárazníka auta batérie v Guangzhou?

A:Yes, sme factory, ponúkať vaša cena továrne.

 

Q2:How moc zľava veľkého množstva pre mince op jazda zábavný jazdí?

A: závisí na množstve, môžete ponúknuť dobrú zľavu.

 

Q3:Ak môžete zmeniť rýchlosť pre to?

A:Yes, 3 rýchlosti pre vaše option.5km/H,7km/H,8km/H

 

Q4:How dlhá záruka za to?

A:1 rok záruka na doske a 6 mesiacov pre ostatných náhradných dielov. 

 

 

 

 

 

 

 

 


1.size:242 * 115 * 100 cm

2. pracovný čas: 5-6hodín

3. Nabíjací čas: 8-10hours

4.voltage:DC24V/40AH

5.Power:500W

6.Weight:170 kg

7. merania: 3.2CBM


Hot Tags: mince op jazda zábavný jazdí, Čína Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like