Elektrická duna Buggy Ride

Popis produktu a funkcie elektrickej jazdy na dunách: Buggy Racing na pláži patrí medzi najlepšie preteky v arkádovom štýle. Zábavná jazda, Citlivá brzda spôsobuje väčšiu bezpečnosť na plážových vozidlách. Šikovné a väčšie telo môže nosiť 2 hráčov. 4 veľké kolesá jazdia s peknou hladkou jazdu Vychutnajte si jednoduché cestovanie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a funkcie elektrickej jazdy s jazdeckými bugmi :

Beach Buggy Racing patrí medzi najlepšie preteky v arkádovom štýle. Zábavná jazda, citlivá brzda spôsobuje väčšiu bezpečnosť na plážových vozidlách. Šikovné a väčšie telo môže nosiť 2 veľké 4-kolové kolesá s veľmi dobrou jazdu. Vychutnajte si jednoduché cestovanie po dunách bez zablokovanie.

Vybavený dvojitým 27W predným LED svetlom a dvojitými štyrmi svetlometmi s rozlíšením 35 W, nechajte noc jasnú ako deň bez toho, aby bola tma. Formované krásnejšie vzhľad a vyšší výkon.

Ride jazda na dunách buggy na plážach. Zábavná hra s dobrým zážitkom z jazdy, aby sa hráč pohyboval všade, dokonca aj pre každodenné použitie.Ako hrať elektrické dune buggy jazda:

1. Zapnite vypínač napájania, spustite pomocou tlačidla alebo diaľkového ovládača.

2.Opera rukoväť akcelerátora, plážový buggy bude ísť dopredu alebo dozadu pomocou tlačidla voľby smeru na pravej strane rukoväť.stopped rukoväťou brzdy alebo voľné rukoväť akcelerátora.

3. Keď čelíte niekomu, kým prehrávač vychutnáte jazdu na pláži, stlačte tlačidlo

v noci, prosím, zapnite 4 reflektory, ak je to potrebné.

图片 2.jpg


Produkt Použitie elektrickej dune buggy jazdy:

Elektrická duna buggy, populárne zábavné jazdy pre dospelých a deti, kvôli živému zafarbeniu a atraktívnemu a chladnému výhľade dizajnu, vitajte v hernej zóne, piesku, pláži.

Len stačí 8-10 metrov štvorcový pre začatie podnikania.Nie je žiadna špeciálna požiadavka na site.Playing čas môže byť nastavený na 1-99minutes.suggestion nastavenie 5-10mins.

Poplatky za vstupenky: Podľa našich spätných väzieb od klientov.využívaných US $ 5 / 5min, US $ 9 / 10min (podľa ekonomickej úrovne každej krajiny)Často kladené otázky o elektrickom dune buggy:

Q 1 : A čo cena?

A: Cena bude závisieť od množstva, ktoré si objednáte, môžeme vám poskytnúť rozsah ceny kvantity.

Otázka č. 2: Ako na to vek hráča ?

A: najlepší vek je 15-65 rokov na hranie.

Q 3 : Či už máme certifikáciu?

Odpoveď: Áno, máme certifikáciu CE.

Otázka č. 4 : Môže nám vaša spoločnosť pomôcť pri rezervácii hotela, ak prídeme navštíviť vašu továreň?

Odpoveď: Naša spoločnosť vám môže pomôcť pri rezervácii hotela, ak prídete do Číny a v prípade potreby vás môžeme vyzdvihnúť na letisku alebo v hoteli.


Parametre produktu pre elektrické duny buggy jazda :

1.Dimension: 150 * 92 * 100 cm

2.Net hmotnosť: 120 kg

3.časť práce: 4-5 hod

4.Charging čas: 6-8 hodín

5.Voltage: 48V DC

6.Battery: 4ks

7.Speed: 30 km / h,

8.power: 500W


Hot Tags: elektrický dune buggy jazda, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like