Zábavná batéria prevádzkovaná hrať zariadenia v tvare UFO

Zábavná batéria prevádzkovaná hrať zariadenia v tvare UFO

Zábavné hračky s funkčnou batériou v tvare UFO Návod na obsluhu Spustenie hry: - Stlačte diaľkové ovládanie, aby ste spustili stroj Stroj dverí otvorený: -1.2 Ľavé bočné dvere sú dvere pre cestujúcich, stlačením spínača na otvorenie dverí otvoríte dvere a tam je zvukový signál , Po posedení ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Zábavné batérie prevádzkované s batériami v tvare UFO


Návod na obsluhu

Spustenie hry:

- Na spustenie stroja stlačte diaľkové ovládanie

Dvere strojov otvorené:

-1.2 Ľavé bočné dvere sú dvere cestujúcich, stlačením spínača otvorenia dverí otvoríte dvere a je tu upozornenie. Po posedení musia hráči stlačiť tlačidlo zatvorenia dverí vo vnútri kapsuly (vnútri a mimo kapsule sa nachádzajú automatické tlačidlá na otvorenie a zatváranie dverí. Po dokončení hry môžu hráči opäť stlačiť toto tlačidlo na otvorenie dverí) .Pripravné bočné dvere sú núdzový východ.

Ride way-Joystick:

- Prehrávače potrebujú upevniť bezpečnostný pás a najprv zatvoriť automatické dvere, potom ovládať joystick na prehrávanie zariadenia. Môže ísť dopredu, dozadu, doľava a doprava a otáčať 360 stupňov.

Laserová funkcia:

-Tento stroj ponúka bojové funkcie, počas hry, stlačením horného tlačidla joysticku, zvuk streľby, stlačenie spodného tlačidla joysticku, funkcia kanónu. Zobrazením stredného cieľového prijímača na prednej / zadnej obrazovke môžete nasnímať iný cieľový prijímač bočného dverí.


Po zastrelení je pripomenutý zvukový signál a počet bodov dosiahol počet bodov za každé strely .2. Predný ovládací panel je tiež vybavený kanónovým gombíkom, takže počas 1 rodiča s jedným dieťaťom bude hrať interaktívnu hru aj týmto tlačidlom.

takže keď hráči sedia na pláži, vzduch je dobre vetraný

Hot Tags: funfair batérie prevádzkované hrať zariadenia v ufo tvar, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like