Diaľkové ovládanie 2 pretekári

Opis produktu a funkcie diaľkového ovládača Riadenie 2 hráčov: 1. ovládanie ovládača 2 kolieska je vyrobená z ekologicky šetrných sklenených vlákien, elektrostatickej striekacej lišty s železným kusom, vybaveného pokročilým zvukom, polohovaním, osvetlením, funkciou načasovania, 24v batériou, farebným, nie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a funkcie diaľkového ovládača Riadenie 2 hráčov:1. ovládanie ovládača 2-jazdná jazda je vyrobená z ekologicky šetrných sklenených vlákien, železa kus elektrostatické sprej lak, vybavený pokročilým zvukom, polohovanie, osvetlenie, funkcia načasovanie, 24v napájanie batérie, farebné, nestály, s ochranou životného prostredia, odolnosť proti korózii Krásny, módny, bezpečný a dobrý výkon, vhodný pre široké spektrum miest, je uvítaný trhom a deťmi.

2.Simulácia volantu pre motorové vozidlá, spoľahlivejšie a pružnejšie ovládanie.Plus dizajn sedadla triedy auta, jazda pohodlnejšie.

3.Pomocou inteligentnej nabíjačky, ktorá indikuje pokrok nabíjania svetla, efektívne nabíjanie mikropočítača riadi. Batéria sa nehreje, nevyfukuje, účinne predlžuje životnosť batérie. Plne automatický prenos do plávajúceho stavu.

4. Použitie pneumatiky z polyesterovej gumy odolnej proti opotrebovaniu, spolu s mechanickým ochranným systémom proti preťaženiu, kolesá nikdy nemožno vymeniť, výrazne znižujú náklady.

5. Diaľkové ovládanie 2 hráčov jazdiť s funkciou kontroly účtu, takže majiteľ firmy pozná príjmy každý deň, každý mesiac.


图片 1.png


Ako hrať:

1. spustite diaľkovým ovládaním. Stlačte tlačidlo diaľkového ovládača s rovnakým číslom stroja.

2. Akcelerátor pedálu a ovládať oceľové koleso, veľké oceľové koleso ovláda smer. Malé oceľové koliesko pre deti, ktoré hrajú.Prevádzajte veľké oceľové koliesko, batožinový nárazník bude ísť. Zastavte pedálovou brzdou alebo uvoľnite pedálový pedál.

3. Existuje jedno tlačidlo pre spätné / forward.can to zvládnuť všade.

4. Môžete vybrať svoju obľúbenú hudbu na obrazovke a tiež nastaviť hlasitosť.

5. Stlačte tlačidlo 15 na diaľkovom tlačidle, kontrolka sa rozsvieti, stlačte opäť, zapne sa.

图片 2.png


Zdieľané našim zákazníkom o diaľkovom ovládači 2 hráčov jazda:

Batéria s nárazníkom nevyžaduje špeciálnu konfiguráciu lokality, pokiaľ je možné plné nabitie použiť, je to veľmi výhodné, ak chcete podniknúť. Hodí sa pre zábavný park, herné centrum, nákupné centrum, kiná, námestie, turistické oblasti atď. Každé nárazové auto potrebuje 15 metrov štvorcových na zábavu. Čas prehrávania je možné nastaviť na 1-99mins. Ak potrebujete inštaláciu plotu, môžeme to urobiť aj pre vás.


图片 3.png


Často kladené otázky pre diaľkové ovládanie Riadenie 2 hráčov:

Q 1 : ste pôvodná továreň automobilového nárazníka v Guangzhou ?

A: áno, my sme továreň, ponúkame vašu výrobnú cenu ..

Q2: Koľko diskontu vo veľkom množstve pre nárazník?

A: závisí od vášho množstva, môže vám ponúknuť dobrú zľavu.

Q 3 : Ak môžem zmeniť rýchlosť ?

A: áno, 3 rýchlosti pre vašu voľbu.5km / h, 7km / h, 8km / h

Otázka č. 4 : Ako dlho je na to záruka ?

A: 1-ročná záruka na základnú dosku a 6 mesiacov pre ostatné náhradné diely.

1.Dimension: 190 * 106 * 100 cm

2.Net hmotnosť: 98kgs

3. pracovný čas: 5-6 hod

4. Doba nabíjania: 8-10H

5. Batéria: 2ks 24V 40A

6.Bearing: 100kgs

7.Speed: 5 km / h, 7 km / h, 8 km / h

8.power: 250WHot Tags: diaľkové ovládanie 2 hráči jazdia, Čína, Guangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like