1.Popis problému:Akonáhle dôjde k akejkoľvek poruchy stroja, pls poslať nám jasné obrázok a video opísať situation.so náš inžinier a technik dobre porozumieť aký problém ide. Po problém je dobre rozumel, máme vás poučí testovať niektoré časti multimetre, ktoré sme dodali, spolu s tovarom.

2.Problem úsudok:Normálne, stroje budú pracovať po nahradí časť part.normal musieť nahradiť je poistka trubice. Náš technik a predavač vám poradí kupujúceho, ktorá časť treba nahradiť.

3.Po predajných časový rámec:Všetci po predajné problém, ak nechcete dostať dobrú a včasná odpoveď od predavač, pls spätnú väzbu na email ftm@cnhuaqin.com. Budeme koordinovať aj všetko. Všetky problém by odpovedal s 24 hodín (kvôli časové pásmo rozdiel).

4.Jednoduchý spôsob, ako otestovať:Ak si kúpite v minimálne 2ks strojov sú 2ks rovnaké časti v 1ks stroja, sme najprv poučí vás, nahradiť veľkú časť a znova vykonáte test stroj. Po výmene dobrá časť, ak stroj pracuje, zabezpečíme vám zašleme nové diely na základe 2 situácie (v rámci alebo mimo záručnej doby)

5.Záručná doba zoznam:S cieľom ponúknuť dobré služby, môžeme rozdeliť do dvoch častí: v rámci záručnej lehoty a mimo záručnej doby. (Záručná lehota začína od dátumu, že tovar je zo závodu)

Tu uvádzame dátum záruky pre všetky diely:

Zoznam príslušenstva diely záruka

nie.

Názvy častí

WnevzťObdobie

Poznámka

1

Hlavná doska

1 rok

Uzavrieť krehké štítok a vonkajších ľudských-poškodenie nie je v rámci záruky

2

Motor

1 rok

3

Batérie

6 mesiacov

4

Zosilňovač doska

6 mesiacov

5

Kľúčovými palube

6 mesiacov

6

Nabíjačka

6 mesiacov

7

Motorové ovládače

6 mesiacov

8

reproduktor

6 mesiacov

9

Joystick

6 mesiacov

10

Voľný pneumatické pneumatiky

6 mesiacov

11

Nonflatable koleso

6 mesiacov

12

Diaľkové ovládanie

6 mesiacov

13

LED obrazovky

3 mesiace

Časti je v rámci záručnej doby, ako je uvedené vyššie, budeme opraviť to zdarma a zaplatiť express, medzitým kupujúci musieť poslať zlomenú časť (at kupujúcich nákladnej) späť do našej továrne na prvom mieste.

6.Mimo záručnej lehoty:Keď diely je v záruke, môžeme podporiť popredajných služieb zadarmo pre život čas, kupujúci musieť zaplatiť časti nákladov a expresné nabíjanie či časť vracajú do továrne a nová časť dodávky klienta.

Všetky časti zariadenia budú testované našej QC pred odoslaním z továrne