9D 6 miest plošina

Popis produktu a funkcie 9d kino 6seats platforma: 9d kino 6seats platforma je nový high-tech masterpiece zábavy produkt po 5d / 7d kino. 360 stupňov vizuálne uhol skúsenosti, mať lepšie zmysel skúsenosti ako IAMAX.and váš pohľad bude hlboko do kúzelného sveta obrazovky, cez...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu a funkcie 9d kino 6seats platforma:

9d kino 6seats platforma je nový high-tech masterpiece zábavy produkt po 5d / 7d kino. 360 stupňov vizuálne uhol skúsenosti, mať lepšie zmysel skúsenosti ako IAMAX.and zobrazenie bude hlboko do kúzelného sveta obrazovky, cez fiktívne svet, zažiť radosť a stimulácia ťažbe, že nemôže dostať v reálnom svete.

9d 6seats platforma kino nielen vyriešiť problém o 5d a 7d kino tradičné vitríny a pevná obrazovka závislosť, okrem prestávky obmedzenie počtu divákov tri sedadlá 9d vr simulátor. Veľkých tokov prevádzku zákazníka vám prináša väčší zisk.

Tiež dajte publikum z sluch, zrak, čuch, dotyk a dynamické päť aspektov získať pekný zážitok, po film zdá búrku, hrom, dážď, ako vplyv, postreky vodná hmla. Sedadlo bude triasť.

Zisk analýzy s VR - rodina 6 kresiel, Ticket Cena možno nastaviť na $5-$10. Film trvá 5-10 minút, každú hodinu asi mať aspoň šesť šarží divákov

 图片1.png

Ako hrať:

1. začal senzor alebo mince
2. ovládať kancelária klávesnicu alebo dotykovú obrazovku na svoj obľúbený film
3. sedieť na stoličke vajcia a dať na VR okuliare
4. začať užívať 9D film crazy zážitok.

  图片2.png


FAQ:

Q: čo je VR? 
A: VR---virtuálnej reality (VR) je výpočtovej techniky, ktorý používa Virtual reality headsety, niekedy v kombinácii s fyzické priestory alebo multi-plánovaný prostrediach, vytvárať realistické obrázky, zvuky a iné pocity, ktoré simulujú používateľa fyzická prítomnosť v prostredí Virtuálna alebo imaginárna.

 

Q: môžem aktualizovať filmov a hier v budúcnosti?
Odpoveď: máme profesionálny tím zamerať na vývoj nových filmov a hier. Ponúkame aktualizácie podľa potreby.

 

Q: kde môžete spustiť simulátor virtuálnej reality pohybu a aká je veľkosť priestoru vyžaduje? 
A: Shopping mall, zábavný park, letisko, klub, divadlo, scénické spotov, zábavný park, okolí školy atd. Mnohých miestach sú vhodné, pretože je jednoducho treba pod než 10 metrov štvorcových miesto celú sadu stroj.

  

Q: Aká je vaša záruka? 
A: 1 rok záruka na hardvér! * Technické podpory za život!

 

Q: poskytujete podporu pri inštalácii?
Odpoveď: Áno, vám poskytneme pokyny. Dizajn je minimalizovaný postup inštalácie. Inštalácia obrázky a videá sú k dispozícii

 

 

1. produktu názov: vr zábavný herný stroj

 

2. Veľkosť: 180 * 220 * 200cm

 

3. napätie: 110-220V

 

4. napájanie: 5000w

 

5. obrazovky: 19 palcový dotykový displej konzoly

 

6. priestor plocha: 10 m²

 

7. Farba: čierna so žltou, biela s modrou


Hot Tags: 9D 6 miest plošina, Čína, Guangzhou, výrobcami, dodávateľmi, továrne, kúpiť

Vyšetrovanie

You Might Also Like